ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0121191510“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк Hardy Gepardakryl mini ПАК 10см / 6мм ø15мм 2 броя
Сравняване
ВАЛЯК GEPARDAKRYL MINIQ ПАКЕТ 2 БРОЯ, 10 СМ, 6 ММ, Ф15 / 0123311510
  • Дължина на влакното: 6 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
Бърз преглед
Валяк
ВАЛЯК GEPARDAKRYL ПАК 25 СМ / 0111314825
Подходящ за емулсионни и латексови бои и лакове на водна основа.
Купи
Бърз преглед
РОЛКА ЗА ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY GEPARD MIDI, ПАК, 15 СМ, 7 ММ, Ф 30 ММ / 0120153015
Валяк Gepard midi, 150mm, 7/30mm, Gepard midi Hardy
  • Широко приложение
  • Гъвкава
  • Полирана, неръждаема стомана
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 25 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
иглен валяк
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 80ММ / 9600405480
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 80ММ / 9600405480 Четка Hardy универсална 80мм - произведена от марката Харди.
Размер 80мм
Марка Харди
Маламашка гумена
МАЛАМАШКА ГУМЕНА 280Х90MM ГОЛЯМА TS / 320302
Дължина: 280 mm Материал: Пореста гума Материал на дръжката: Дърво Предназначение: За фугиране Широчина: 90 mm