ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ДРЪЖКА HARDY, Ф6, 15 СМ / 0140110615“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 50MM / 0200505650
Сравняване
Дебелина 17 мм.
Ширина 50 мм.
Дължина на четката 235 мм.
Материал за дръжка дърво
Влакна смесени
Дължина на четината 51 мм.
Марка Hardy
Бърз преглед
ШПАКЛА БОЯДЖИЙСКА С ОТВЕРТКА 12.5 СМ
БОЯДЖИЙСКА ШПАКЛА С ОТВЕРТКА 12,5 СМ HARDY / 0830760012
МИСТРИЯ С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 7/175 MM GD
МИСТРИЯ GADGET С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 320108
  • Дръжка от пластмаса
  • Изработена от първокачествена стомана
РОЛКА ЗА ВАЛЯК ФАСАДНА HARDEX 25 CM/18 MM Ф68 MM ПАК HARDY
ВАЛЯК HARDEX ПАК 25 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104825
Валяк ПАК 25cm 18/48 mm ПАК Hardy
Дръжка за валяк 230x300x6mm TS
ДРЪЖКА TOPSTRONG ЗА ВАЛЯК 230X300X6MM TS / 540608
Дръжка за валяк
  • Размер - 230x300x6mm
  • Марка - TopStrong
Диаметър 8мм
Подходящ за валяк 18см
Валяк
ВАЛЯК HARDEX, 18СМ, 18ММ ПАК, Ф38ММ+ДРЪЖКА Ф6ММ H / 0130104018
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø38мм