ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Дръжка за валяк 250x300x6mm TS
Сравняване
ДРЪЖКА TOPSTRONG ЗА ВАЛЯК 250X300X6MM TS / 540609
Дръжка за валяк
  • Размер - 250x300x6mm
  • Марка - TopStrong
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК GEPARDAKRYL 25 СМ, Ф48 HARDY
ВАЛЯК HARDY GEPARDAKRYL 25 СМ, Ф48 / 0110314825
  • МАРКАHARDYРАЗМЕР СМ25.00 см
  • ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
  • ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО11.00 мм
  • МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО ПОЛИАКРИЛ
  • ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 48.00 мм
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37" 20 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 20 мм.
  • Дължина на четката: 185 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 40 мм.
ВАЛЯК GEPARDAKRYL 10СМ / 0120311510
Размер 10см
Марка Hardy
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА 200/80 / 21101 Маламашка стоманена 200х80мм - огледално полирана. Качеството на маламашката е гарантирано.
Размер 200х80мм
Материал Стомана
ШПАКЛА БОЯДЖИЙСКА С ОТВЕРТКА
ШПАКЛА БОЯДЖИЙСКА С ОТВЕРТКА 15 СМ HARDY / 0830760015
Производител Hardy
Цена за бр.
Широчина 15 cm
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм