ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ПЛОСКА ЧЕТКА 40ММ ЖЪЛТА СЕРИЯ 37 ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА HARDY / 0200374040
ПЛОСКА ЧЕТКА 40ММ ЖЪЛТА СЕРИЯ 37 ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА HARDY / 0200374040 Четка плоска, серия 37, 40 мм, жълта пластмасова дръжка Hardy 0200-374040
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
-35%
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 180X300X6MM TS
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 180X300X6MM TS / 540607
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 180X300X6MM TS
  • Поцинкована стоманена ос
  • Ергономична пластмасова дръжка с отвор за закачане
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ 100Х160ММ / 0540501000 Шпакла за почистване 100х160мм - преоизведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 100х160мм
Марка Hardy
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 2"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“ АКРИЛ 2″ / 0204435920
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 16 мм.
  • Ширина: 50 мм.
  • Дължина на четката: 220 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 59 мм.
ВАЛЯК
ВАЛЯК ELITAKOLOR MINI 2Х10СМ 11ММ Ф 15ММ + ДРЪЖКА / 0124231510
ВАЛЯК ХАРДЕКС ЕЛИТАКОЛОР МИНИ ПАК 2Х10СМ
ВАЛЯК ЗА ПРИТИСКАНЕ ТАПЕТИ ТВЪРД 4.5 СМ HARDY
ВАЛЯК ЗА ПРИТИСКАНЕ ТАПЕТИ ТВЪРД 4.5 СМ HARDY / 0610480500
  • Широчина: 4.5 см
  • Диаметър: 38 мм
  • Диаметър на дръжката: 6 мм
  • Материал: полиуретан
ВАЛЯК VELUR 18СМ / 0110384818
ВАЛЯК VELUR 18СМ / 0110384818
Размер 18см
Цвят Бял
Валяк полиамид 18мм нишка 180x54x6мм + дръжка - TopStrong
ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 18MM НИШКА 180Х54Х6MM + ДРЪЖКА / 540698
Валяк полиамид + дръжка
  • Марка - TopStrong
  • 18мм нишка
  • Размер - 180x54x6 мм