ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА HARDY СЕРИЯ 28 12/8 СМ / 0810281208
Сравняване
МАТЕРИАЛ Неръждаема стомана
РАЗМЕРИ 8/12 см.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА 2K HARDY 10СМ / 0140120625
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ГУМЕНА 100ММ
ШПАКЛА ГУМЕНА 100ММ
Вид: Шпакла
Материал: Гума
Размер: 100 мм
Права маламашка за мазилка от неръждаема стомана Kaem Hardy Working Tools с дължина 280 мм, широчина 120 мм. Използва се за за нанасяне и разпределение на различни строителни разтвори по стени, тавани и подове.
ВАЛЯК HARDY HARDSTAR 10СМ / 0120193010
Размер 10см
Диаметър на валяка (ролката) ø15мм
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825 Валяк Hardstar Ф18мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø48 мм
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 75MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 75MM TS / 320753