ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 3"
Сравняване
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 3″ HARDY / 0220705130
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 3" HARDY / 0220705130 Четка радиаторна, серия "70" 3" 76 mm Hardy.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
Купи
Бърз преглед
МАЛАМАШКА
Дебелина 6 mm
Дължина 28 cm
Материал неръждаема стомана
Производител Hardy
Размер на работната повърхност 336 cm²
Широчина 12 cm
ДРЪЖКА 2K HARDY 10СМ / 0140120625
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR MIDI ПАК, 15 СМ, 11 ММ, Ф 30 ММ / 0120233015
Валяк
ВАЛЯК MOLTOPREN MINI,МНОГО ФИН,10СМ,Ф35ММ, 2БРОЯ / 0123003510
Подходящ за лакове на основата на разтворители и водна основа, за малки площи.
ИГЛЕН ВАЛЯК HARDY Ф85 / 0135208525
ИГЛЕН ВАЛЯК HARDY Ф85 / 0135208525 Иглен валяк Hardy Ф85.
Дебелина 20 mm
Диаметър 85 mm