ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
Сравняване
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325 Плоска четка HARDY серия 90, подходяща за боядисване с бои на водна основа, акрилни и алкидни бои, полиуретанови лакове.
Дебелина 13 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжка двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 43 мм.
Купи
Бърз преглед
Характеристики Марка HARDEX Страна Украйна Размер 48×110×250
ВАЛЯК HARDY GEPARD ПАК 250 ММ, 11 ММ, Ф 48 ММ + ДРЪЖКА / 0111154825
Валяк Hardy Gepard ПАК 250 мм / 11мм ø48мм Подходящ за емулсионни и латексови бои.
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 250 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм
ЧЕТКА ПОЛИЕСТЕР HARDY 2К 50ММ / 0200905050
ЧЕТКА ПОЛИЕСТЕР HARDY 2К 50ММ / 0200905050 Четка полиестер плоска произведена от марката Hardy, 2к 50мм.
Размер 50мм
Материал Полиестер
ШПАКЛА МНОГО ЗДРАВА 30ММ / 0830820103 Шпакла много здрава 30мм - произведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 30мм
Марка Hardy
ГЪБА 15 X 10 X 5 СМ
ГЪБА 15 X 10 X 5 СМ / 2024121510
ГЪБА 15 X 10 X 5 СМ
  • Фугираща гъба. За отстраняване на излишъка от фугиращата смес. Лесна и удобна са работа.
ВАЛЯК VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 HARDY
ВАЛЯК HARDY VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 / 0110344818
Подходящ за емулсионни и латексови бои и лакове на водна основа.
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 18 см