ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
Сравняване
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 25 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК MOLTOPREN Ф70ММ / 0111007025
ВАЛЯК MOLTOPREN Ф70ММ / 0111007025 Валяк Moltopren Ф70мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø70 мм
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0123191510
ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0123191510 Валяк Hardstar 10см - произведен от марката Hardy.
Дебелина 9 mm
Диаметър 15 mm
Количество в опаковка 2 бр.
Модел Hardstar
Марка HARDY
Цена за комплект
Широчина 10 cm
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МИНИ ВАЛЯК Ф15ММ / 0123381507 Мини валяк ф15мм - произведен от марката Hardy, която гарантира качеството на продукта.
Модел Velur mini
Производител Hardy
Цена за комплект
Широчина 7 cm
КОМПЛЕКТ №17 HARDY 2Х10СМ / 0180170000
Материал пластмаса
Цвят Червен
ИГЛЕН ВАЛЯК HARDY Ф85 / 0135208525
ИГЛЕН ВАЛЯК HARDY Ф85 / 0135208525 Иглен валяк Hardy Ф85.
Дебелина 20 mm
Диаметър 85 mm
Цена за бр.
Широчина 25 cm
ТЕЛЕНА ЧЕТКА – ИЗВИТА TRUPER / 11540/CEA-10
МАТЕРИАЛ: Полипропилен, поцинкована стомана
ЧЕТКА: Стомана с месингово покритие
ДЕБЕЛИНА НА НИШКА: 0,26 мм