ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк
Сравняване
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA 18 СМ, 13 ММ, Ф 48 / 0110714818
Валяк 18 cm, 13 mm, Ø48 mm Eurofaza Hardy
  • Подходящ за емулсионни бои, оцветители и байцове.
Размер 15см
Марка Hardy
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ВАЛЯК FLOK УНИВЕРСАЛЕН 18 СМ, Ф52 + ДРЪЖКА HARDY
ВАЛЯК HARDY FLOK УНИВЕРСАЛЕН 18 СМ, Ф52 + ДРЪЖКА / 0121065018
Валяк Hardy Gepard mini ПАК 10см / 7мм ø15мм 2броя
ВАЛЯК GEPARD MINI, ОПАКОВКА 2 БРОЯ, 10 СМ, 7 ММ, Ф15 / 0123151510
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ
  • Шпакла за лесно почистване на стикери от стъкла и други гладки повърхности.
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37", 80 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „37“, 80 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 0200374880
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 80 мм.
  • Дължина на четката: 220 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 48 мм.
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм