ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
Сравняване
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43", АКРИЛ 2,5"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 2,5″ / 0204436425
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 17 мм.
  • Ширина: 60 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 64 мм.
Размер 20 см.
Серия 68
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323100
  • Изработена от неръждаема стомана.
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват.
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА 14СМ Х 8СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
Маламашка
  • Гребен: 8x8мм
  • Неръждаема
  • За нанасяне на лепило
КОФА, БОЯДЖИЙСКА 8 ЛИТРА
  • Жълта кофа за бояджийска
  • Материал: пластмаса
  • Метална дръжка
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323112
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Трапецовидната мистрия на Topmaster притежава: