ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК AXPROFI MIDI ПАМ 10СМ 11ММ Ф30ММ
Сравняване
ВАЛЯК AXPROFI MIDI ПАМ 10СМ 11ММ Ф30ММ / 0120473010
ДЕБЕЛИНА: 11 см
ШИРИНА: 10 см
ДИАМЕТЪР: 30 см
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA 18 СМ, 13 ММ, Ф 48 / 0110714818
Валяк 18 cm, 13 mm, Ø48 mm Eurofaza Hardy
  • Подходящ за емулсионни бои, оцветители и байцове.
  • Размер: 8х6х6см
  • Материал: неръждаема стомана
ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ВАЛЯК EUROFAZA 10 СМ, 13 ММ / 0125711510
  • ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ВАЛЯК MOLTOPREN HARDY MINI МНОГО ФИН 5,5СМ Ф35ММ 2 БРОЯ / 0123003505
  • Дължина: 55 мм.
  • Размер: мини ролки
  • Диаметър: 35 мм.
Марка Hardy
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ 100Х160ММ / 0540501000 Шпакла за почистване 100х160мм - преоизведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 100х160мм
Марка Hardy
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy