ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПОЛИЕСТЕР HARDY 2К 50ММ / 0200905050
Сравняване
ЧЕТКА ПОЛИЕСТЕР HARDY 2К 50ММ / 0200905050 Четка полиестер плоска произведена от марката Hardy, 2к 50мм.
Размер 50мм
Материал Полиестер
Бърз преглед
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37" 20 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 20 мм.
  • Дължина на четката: 185 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 40 мм.
ШПАКЛА ФАСАДНА 45СМ.НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY
ШПАКЛА ФАСАДНА 45СМ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY / 0820624500
Кожен валяк
  • Кожен
  • 18см / ø48мм
  • Дръжка: 6мм