ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ 50 40 ММ / 0200505640“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК HARDY HARDSTAR 10СМ / 0120193010
Сравняване
Размер 10см
Диаметър на валяка (ролката) ø15мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
Купи
Бърз преглед
Размер 18см
Марка Hardy
Маламашка
МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 10X10 / 323108
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
  • Двуслойна дръжка
Ширина 60 мм.
Материал за дръжка дърво
Материал на влакната Естествен косъм
Дължина на влакната 56 мм.
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 25Х8 / 0140120825 Дръжка за валяк 25х8мм - подходяща за валяк 25 см, двукомпонентна ръкохватка.
Диаметър 8мм
Серия 12
Дебелина 10 мм.
Ширина 38 мм.
Дължина на дръжката 170 мм.
Материал за дръжката дърво
Косъм Естествен косъм
Дължина на влакната 47 мм.