ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МАЛАМАШКА С ГРЕБЕН 13Х28СМ / 0800252806“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА 200/80 / 21101 Маламашка стоманена 200х80мм - огледално полирана. Качеството на маламашката е гарантирано.
Размер 200х80мм
Материал Стомана
Тегло 700 гр.
Цена За брой
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardy Gepard mini ПАК 10см / 7мм ø15мм 2броя Валяк
ВАЛЯК GEPARD MIDI, ПАК 10 СМ, 7 ММ, Ф 30 ММ / 0120153010
  • Подходящ за емулсионни и латексови бои, за малки площи.
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
ДРЪЖКА HARDY, Ф6, ЗА 10 СМ, РАМО 25 СМ
ДРЪЖКА HARDY, Ф6, ЗА 10 СМ, РАМО 25 СМ / 0140110625
Дръжка за валяк Hardy Ø6mm, за 10cm, рамо 25cm Hardy.
Валяк за боядисване на ъгли
  • Предназначен за лесно боядисване на ъгли.
  • Диаметър на валяка (ролката): ø 12 см
  • С дръжка
ШПАКЛА ГУМЕНА 100ММ
ШПАКЛА ГУМЕНА 100ММ
Вид: Шпакла
Материал: Гума
Размер: 100 мм
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY MOLTOFLOK MINI, СИН, 2Х10 СМ, Ф35 + ДРЪЖКА / 0124083510
ВАЛЯК MOLTOFLOK MINI, СИН, 2Х10 СМ, Ф35 + ДРЪЖКА
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 25 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм