ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 100MM TMP
Сравняване
ШПАКЛА TOPMASTER ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 100MM / 320715
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 100MM TMP Професионалните ръчни инструменти наTopmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк полиамид 18мм нишка 180x54x6мм + дръжка - TopStrong
ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 18MM НИШКА 180Х54Х6MM + ДРЪЖКА / 540698
Валяк полиамид + дръжка
  • Марка - TopStrong
  • 18мм нишка
  • Размер - 180x54x6 мм
Купи
Бърз преглед
МАЛАМАШКА
Дължина 28 cm
Материал неръждаема стомана
Производител Hardy
Размер на работната повърхност 364 cm²
Широчина 13 cm
ВАЛЯК HARDEX 18СМ / 0111104818
ВАЛЯК HARDEX 18СМ / 0111104818
Размер 18см
Марка Hardy
МИСТРИЯ 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323109
ЦИКЛА ЗА ДЪРВО DUYAR ПРАВОЪГЪЛНА 160/125 ММ / 052
МАТЕРИАЛ Стомана
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 127MM TMP
ШПАКЛА TOPMASTER ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 127MM / 320712
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 127MM TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот.