ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО CONDOR СПИРАЛОВИДНО 8 Х 230 ММ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Марка MTX
Размер Ф18
Бърз преглед
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 5.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 210 ММ
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 210 ММ /2204612210
  • Предназначено за пробиване на дупки в твърди материали: бетон, камък, тухла.
  • Опашка - SDS PLUS.
  • Високочестотна закалка.
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM) /157725
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM)
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM / 153679
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 200mm
Диаметър Ф6.5
Работна дължина 101мм