ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ПЕРИФЕРНА ТЕЛЕНА ЧЕТКА Ф75“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ
Сравняване
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ/ 157502
Фрезери за отвори Raider Комплект: 5 бр. в дървена кутия. Размер: Ф15, Ф20, Ф25, Ф30 и Ф35мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P60 125 мм 5 БРОЯ / 738039
  • Модел:TD738039
  • Тегло с опаковка:0.05kg
  • Опаковка:2.05cm x 5.70cm x 2.80cm
  • SKU:TD738039
Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 60, 125mm, 5бр, 738039, MTX
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
КЛЮЧ ЗА ПАТРОННИК
КЛЮЧ MATRIX ЗА ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 10 ММ / 168859
  • T-образният ключ е предназначен за монтиране на свредла в патронници
  • Пластмасовото покритие ви позволява да не приплъзвате ключа в ръката си.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 160X24TX20.0MM RAIDER RD-SB06
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 160X24TX20.0MM RD-SB05 / 163106
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 160X24TX20.0MM
RAIDER RD-SB06
ДИАМАНТЕН ТУРБО ДИСК 125Х1.5Х22.2ММ / 2280140125 Диамантен турбо диск 125х1.5х22.2мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Размер 125х1.5х22.2мм
Вид диск Турбо
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър 4.5 mm
Покритие Титанов нитрит
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3Х22.2MM RDP / 160136
Вътрешен диаметър на диска: 22 mm
Дебелина на диска: 3 mm
Диаметър на диска: 180 mm
160136 ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3Х22.2MM RDP