ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 25 см
Марка Hardy
Брой 4 бр
Материал Пластмаса
Бърз преглед
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 50MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 50MM TS / 320751
  • Подходяща за нанасяне, изравняване и изглаждане на шпакловката
  • Двукомпонентна дръжка - гума и пластмаса
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ШПАКЛА ФАСАДНА 30 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА 1.3 МЕТРА
  • Дължина от 1.30 метра.
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 70ММ / 0204905770
Дебелина 20 мм.
Ширина 70 мм.
Дължина на четката 240 мм.
Материал за дръжка пластмаса
Косъм Естествен косъм и полиестер
Дължина на влакната 57 мм.
Широчина 180мм , Ф 8 мм