КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЮРМЕ БЕЗ ПРУЖИНА №2 /50094“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Бърз преглед
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.
ЦВЯТ: антик
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050