КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДИАМЕТЪР: 12 мм
ДЪЛЖИНА: 10 см
МАТЕРИАЛ: алуминий /стомана
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Секретна дръжка "Класико", 70 mm - различни цветове
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 70
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
За дървени и метални врати, междуцентрие 70мм и 90мм. Покритие: безотпадна технология на PVC покритие /прахово полимерно/.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04