КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
Сравняване
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: антик
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК КАФЯВА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК КАФЯВА
  • Предлага се в кафяв цвят.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 F01 M8
  • Размер - 50 мм.
Ключалка L60 30/30 DIN никел
КЛЮЧАЛКА НИКЕЛ
  • Ключалка L60 30/30 DIN никел
АВТОМАТ ЗА ВРАТА E603/B823 ВАЛЕРИЙ
Ширина на крилото на вратата: 850 - 1100 мм
Материал Алуминий
Цвят Сребро
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
  • Изработена е от пластмаса.
  • Размер: 53 мм
  • Размер на отворите : 4 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.