КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КАПАЧКА ЗА ДОЛНА ПАНТА КРИЛО БЯЛА / 14100200008“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
Сравняване
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 90 ШАГРЕН
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВИД: обикновена
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
Купи
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
Цвят: Кафяв
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
БРАВА SNC СЕКРЕТНА 90/40 С ПРАВ НАСРЕЩНИК НИКЕЛ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПОКРИТИЕ: Никел
РАЗМЕР: 90 / 40 мм