КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БРАВА SNC СЕКРЕТНА 90/40 С ПРАВ НАСРЕЩНИК НИКЕЛ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПОКРИТИЕ: Никел
РАЗМЕР: 90 / 40 мм
Купи
Бърз преглед
Цвят Месинг
Предназначение Интериор
Гаранция 24 месеца
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Обикновена дръжка за врата 90 Мирела 2 бяла
  • Шилд от стомана / покритие полимер
  • Дръжка: сплав от Цинк/Алуминий/Мед / покритие полимер
  • Гайка и винтове от стомана с покритие цинк
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1707-PPB-038
КОЛЕЛО ХОДОВО 1707-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.