КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 70 ЧЕРНА
Сравняване
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Цвят Месинг
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Купи
Бърз преглед
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 70 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 70 мм
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
Цвят Черна
Вид Секретна дръжка
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм