КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА Ф40 ММ ПРОЗРАЧЕН
Цвят: Прозрачен
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 ЧЕРНА
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм