КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 70 ШАГРЕН
Сравняване
Цвят Шагрен
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-050 F04
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ШАГРЕН
Междуцентрие 70мм