КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 АНТИК
Цвят Антик
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО G-1814-PPB-050
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО G-1814-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 50мм
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO ОБИКНОВЕНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни, входни врати и други
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати с интериорни брави
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-PPB-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-PPB-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм