КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „НАСРЕЩНИК ДОЛЕН ЗА МЕХАНИЗЪМ / 13285113“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
Сравняване
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм
  • Цвят: бял
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 90
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ