КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 4102-PUS-125 R04“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 70 ЧЕРНА
Сравняване
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Бърз преглед
Обикновена дръжка за врата 90 Мирела 2 бяла
  • Шилд от стомана / покритие полимер
  • Дръжка: сплав от Цинк/Алуминий/Мед / покритие полимер
  • Гайка и винтове от стомана с покритие цинк
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Размери 90 мм междуцентрие
Цвят Сатен
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.