КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
Сравняване
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: бял
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
Купи
Бърз преглед
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.