КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 АНТИК“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
Сравняване
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
Размер: Ф40
Цвят: Хром
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
ЦВЯТ: бяло
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 70 ЧЕРНА
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.