КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ / 00611030301“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 ШАГРЕН
Сравняване
За дървени и интериорни врати.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO ОБИКНОВЕНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни, входни врати и други
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати с интериорни брави
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 90 БЯЛА
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050 F01
  • Размер - 50 мм.