КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЕКРЕТНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
Сравняване
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм
  • Цвят: бял
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ХОДОВО КОЛЕЛО 1607-ММB-030
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-ММB-030
  • Диаметър на колелото - 30 мм.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 БЯЛА
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
  • Ъглова сглобка за комарник.
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.