КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Обикновена дръжка за врата 90 Мирела 2 бяла
  • Шилд от стомана / покритие полимер
  • Дръжка: сплав от Цинк/Алуминий/Мед / покритие полимер
  • Гайка и винтове от стомана с покритие цинк
Купи
Бърз преглед
За дървени и метални врати, междуцентрие 70мм и 90мм. Покритие: безотпадна технология на PVC покритие /прахово полимерно/.
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
КАПАЧКА ЗА ГОРНА ПАНТА КАСА БЯЛА
  • За метални и дървени врати.
  • Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
  • Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
  • Покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
  • Междуцентрие: 70 mm