КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА САТЕН 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО Изработка от закалена стомана С 6 отвора за захващане В комплект с всички елементи за монтаж Цвят: Бял Размери: 50 х Ф6мм
Сравняване
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
  • Изработка от закалена стомана
  • С 6 отвора за захващане
  • В комплект с всички елементи за монтаж
  • Цвят: Бял
  • Размери: 50 х Ф6мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 БЯЛА
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO ОБИКНОВЕНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни, входни врати и други
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати с интериорни брави
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
  • За интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм