КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 70 ШАГРЕН
Сравняване
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 БЯЛА
Междуцентрие 70мм
Марка Sonico
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
ЦВЯТ: антик
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 АНТИК
Цвят Антик
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.