КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Купи
Бърз преглед
БРАВА SNC СЕКРЕТНА 90/40 С ПРАВ НАСРЕЩНИК НИКЕЛ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПОКРИТИЕ: Никел
РАЗМЕР: 90 / 40 мм
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 90 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 90 мм
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTR-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTR-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.