КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КАПАЧКА ЗА ГОРНА ПАНТА КАСА БЯЛА / 14100100008“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 4102-PUS-125 R04
КОЛЕЛО ХОДОВО 4102-PUS-125 R04
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Купи
Бърз преглед
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм
  • Цвят: бял
ДРЪЖКА СИЛИСТРА С ТОПКА 70 АНТИК
ДРЪЖКА МЕБЕЛНА KZ-033-000-33 ХРОМ / 190021130
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм