КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА АНТИК 90
Сравняване
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 70 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 70 мм
ПАТРОН KALE 164/90 GNC 45/45 /00301301208
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
ДИАМЕТЪР: 12 мм