КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 САТЕН
Сравняване
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO ОБИКНОВЕНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни, входни врати и други
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати с интериорни брави
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
  • За интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм