КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 90“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
Сравняване
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ХОДОВО КОЛЕЛО 1607-ММB-030
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-ММB-030
  • Диаметър на колелото - 30 мм.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 70
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
Секретна дръжка "Класико", 70 mm - различни цветове