КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА ОБИКНОВЕНА 90 БЯЛА“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО Изработка от закалена стомана С 6 отвора за захващане В комплект с всички елементи за монтаж Цвят: Бял Размери: 50 х Ф6мм
Сравняване
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
  • Изработка от закалена стомана
  • С 6 отвора за захващане
  • В комплект с всички елементи за монтаж
  • Цвят: Бял
  • Размери: 50 х Ф6мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 БЯЛА
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 БЯЛА
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
ЦВЯТ: антик
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.