КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ДРЪЖКА ЗА АЛУМИНИЕВА ВРАТА ЧЕРНА /00106010302“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕРВИЗНА 70 АНТИК
Сравняване
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
За дървени и метални врати, междуцентрие 70мм и 90мм. Покритие: безотпадна технология на PVC покритие /прахово полимерно/.
Купи
Бърз преглед
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
Секретната брава е с размери 25/85 мм. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Отличава се с високо качество на изработка. Тя е здрава и надеждна. Секретната брава е лесна за монтаж. Комплектът съдържа брава, насрещник и крепежни елементи. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Произход: Kale Kilit Турция
Ключалка L65 30/35 БДС никел блистер
КЛЮЧАЛКА НИКЕЛ
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм