КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 70
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M8
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M8
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-PPB-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-PPB-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.