КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 ШАГРЕН
Сравняване
За дървени и интериорни врати.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Ключалка L60 30/30 DIN месинг блистер
КЛЮЧАЛКА МЕСИНГ
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 90 ШАГРЕН
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1802-PPB-030
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1802-PPB-030
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ
КОЛЕЛО ХОДОВО 1707-PPB-038
КОЛЕЛО ХОДОВО 1707-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.