КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Размери 90 мм междуцентрие
Цвят Сатен
Купи
Бърз преглед
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм