КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА ЗА ВРАТА ПРЕСЛАВ ОБИКНОВЕНА 70 БЯЛА
Сравняване
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
ВИД: секретна
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: бял
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
ХОДОВО КОЛЕЛО 1607-ММB-030
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-ММB-030
  • Диаметър на колелото - 30 мм.