КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ЪГЪЛ ЕДНООСОВО ОТВАРЯНЕ / 11160100“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 ЧЕРНА
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
ВИД: обикновена
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTR-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTR-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
ВИД: секретна
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
ХОДОВО КОЛЕЛО 1607-ММB-030
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-ММB-030
  • Диаметър на колелото - 30 мм.