БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ЕЛЕКТРОИЗОЛАЦИОННА ЛЕНТА TESA 33 М Х 19 ММ ЧЕРНА
Сравняване
Дължина на лентата 33м
Широчина на лентата 19мм
Марка Теса
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM66 / 59035
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Купи
Бърз преглед
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D6.4 ММ
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D6.4 / 3010064GL
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 6.4 mm
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 7
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 7
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР ELMARK SM 51 15KV
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM51 ELMARK 15KV / 31751
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM51 ELMARK 15KV / 31751 Подпорен изолатор SM51 - за високо напрежение SM 51 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 15 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК MDFN5.5250 / 59114
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
С отвор за болт от М6÷М16 мм