БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ИЗОЛАЦИОННА ЛЕПЯЩА ЛЕНТА 19ММ / 0360241019“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363
Сравняване
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363 Захранващ гребен ELMARK.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31033
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
Цвят сив, червен, черен, син
Изолация едностранна
Монтаж на DIN шина
Купи
Бърз преглед
ЧЕРВЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31062
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
МОНТАЖНА ЛЕНТА ЗА ОГЛЕДАЛА БЯЛА 5 М Х 19 ММ
БЯЛА МОНТАЖНА ЛЕНТА ЗА ОГЛЕДАЛА 5МX19ММ
Вид Двойнолепяща лента
Предназначение За монтаж на огледала без пробиване
Защита Устойчива на влага
Дължина 5м
Широчина 19 мм
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP029 / 14212
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM5012 / 59048
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Широчина на лентата 19мм